logo

بسمه تعالی

نحوه فعالیت
موسسه طبق دستورالعمل اجرایی در حیطه ی وظایف خود و با فراهم کردن امکانات علمی ،آموزشی ،اجرایی و فنی اقدام به برگزاری دوره های آموزش کوتاه مدت مجازی و پذیرش دانش پژوه در رشته های مجازی می نماید.


اهداف

تحول در آموزش و دوره های کاربردی و ارائه دوره های مجازی بر اساس مدل های نوین آموزش مجازی دنیا.
تنوع بخشی به شیوه های پذیرش دانش پژوه
استفاده گسترده از محیط چهارم در پاسخگویی به نیاز های جامعه،صنعت و سازمان ها
افزایش و گسترش کمی و کیفی دسترسی به آموزش

ارائه مدل آموزش مجازی با استاندارد های ذیربط در تدوین ،تولید،ارائه و ارزیابی آموزش های نوین

استفاده از آخرین دستاورد های فناوری و یافته های پژوهشی در آموزش مجازی

شرایط شرکت در دوره های آموزش مجازی موسسه
شرایط ورود به دوره ها ی آموزشی کوتاه مدت
هر فردی با هر مقطع تحصیلی و حداقل سن ۱۸ سال به شرط آنکه توانایی استفاده و کار با کامپیوتر و اینترنت را داشته باشد و دوره آموزشی را مورد نیاز و مفید برای خود بداند ،میتواند در دوره آموزشی شرکت نماید.


طول دوره ،ساعات تدوین شده و انصرافی آموزش مجازی موسسه


ساعات درسی در نظر گرفته شده

به اقتضای هر دوره آموزشی بر مبنای زمان لاز م جهت مطالعه ،تمرین و پرسش و پاسخ توسط اساتید مربوطه ساعت مورد نظر ارزیابی و در شرح جزئیات دوره قرار داده شده است.

در صورتی که به عللی دانش پژوه نتواند در بازه زمانی مشخص شده در دوره اقدام به گذاراندن دوره آموزشی خود نماید میبایست توضیحات خودرا کتبا به امور آموزش ارائه نماید تا در دست بررسی قرار گیرد.


ثبت نام همزمان در چند دوره آموزشی کوتاه مدت توسط متقاضی امکان پذیر میباشد .

بعد از دریافت منابع آموزشی،امکان انصراف از سیستم آموزشی وجود ندارد و دانش پژوه میتواند درخواست ساعات بیشتر آموزش بیشتر نماید.


به واسطه شیوه آموزش مجازی موسسه امکان مراجعه حضوری و رفع اشکال حضوری وجود ندارد و دانش پژوه می بایست از سیستم های کمک آموزشی آنلاین و رفع اشکال برخط که در پروفایل کاربری موجود است استفاده نمایند تا اساتید مربوطه پاسخگوی آن ها باشند.


ارزشیابی در آموزش مجازی موسسه

از طریق آزمون پایانی دوره که در روی سامانه قرار می گیرد انجام می شود .


منابع آموزشی
منابع آموزشی از طریق سامانه آموزش مجازی در اختیار فراگیران قرار می گیرد.


محتوای منابع آموزشی
محتوای منابع آموزشی جزوات تدوین شده اساتید با رویکرد دوره های کوتاه مدت آموزشی،به صورت فشرده و پیرامون مسائل اصلی دوره بوده و در قالب فایل های کتاب الکترونیکی ،پاورپوینت،و مولتی مدیا و بعضآ فیلم آموزشی ارائه می گردد.


دامنه آموزش
موسسه از کلیه ی دانش پذیران فارسی زبان علاقه مند به آموزش در صورتی که محدودیتی در تحصیل مطابق قوانین نداشته باشند ،ثبت نام به عمل خواهد آورد.


افزودن دوره آموزشی جدید
موسسه بر اساس نیاز آموزشی کشور و متقاضیان می تواند با درخواست کتبی و طرح در شورای آموزشی موسسه ،نسبت به این مورد و افزودن دوره های جدید میتواند با استفاده از کارکرد آموزش خود،دوره آموزشی جدید بیافزاید.


نحوه ثبت نام در موسسه
ثبت نام در موسسه از طریق وب سایت ها ی مجاز،به صورت تلفنی و به طور کلی به صورت از راه دور انجام می پذیرد.

شهریه دوره ها در واحد امور مالی موسسه تدوین شده و اعلام میگردد و دانشپذیران می توانند از طریق درگاه پرداخت آنلاین و یا شماره حساب موسسه،اعلام شده در سایت ،نسبت به پرداخت شهریه ی خود اقدام نمایند.

×

پشتیبانی

تلفن تماس در ساعات اداری:

09136469391